VIII лекція в рамках проекту "Школа здоров’я"
23 жовтня 2024 року відбулася чергова зустріч із чудовими старшокласниками з Культурно-освітнє об'єднання „Активний старший” з якими ми співпрацюємо, проводячи серію лекцій про здоров'я.
Цього разу лекцію під назвою „Безпечний санаторій” прочитала пані Александра Кульма – представниця відділу зміцнення здоров’я та гігієни дітей та молоді Воєводської санітарно-епідеміологічної станції, а також викладачка Університету охорони здоров’я в Гданську.
Як завжди, відвідуваність була відмінною. Дякуємо за участь і сподіваємося, що лекція була цікавою для вас, а поділена інформація сприятиме безпеці подорожей людей похилого віку.
