30 листопада 2022 року в районному шкільному комплексі № 3 у Вейхерові відбувся 5-й кулінарний конкурс „Готуємо з VIP”. Цьогорічною темою була традиційна „Польська кухня”. Журі, до складу якого входили Марія Петровська з ресторану Oranżeria La Bella Wejherowo та Себастьян Ціхі з ресторану Konci-Bolszewo, оцінювало страви, приготовані командами з двох осіб (VIP + студент). Серед 11 гостей був також присутній представник нашого університету. Роль VIP виконала доктор медичних наук Катажина Коцбух. Разом зі студентом представник нашого університету до сліз готував традиційні польські страви. На щастя, причиною цих сліз була не необхідність „відмовитися від фартуха”, а нарізання цибулі.
 

Здається, усі люблять польські свинячі відбивні, але правильно подати їх на тарілці – завдання не з легких. Однак представниці вдалося виконати це завдання, про що свідчить нагорода за чудове оформлення тарілки.

За словами організаторів та журі, всі учасники продемонстрували відмінні кулінарні навички та знання польської кухні. Усі гості та учасники отримали нагороди у відповідних категоріях.
Ми з нетерпінням чекаємо наступного конкурсу наступного року.

 
Прокрутити вгору