У день 27 вересня 2013 року. О 17:00 аудиторія Гданського університету охорони здоров'я була заповнена вщерть запрошеними гостями. Керівництво університету відкрило п'ятнадцятий навчальний рік в його історії. Під час офіційної церемонії відкриття 2013/2014 навчального року відбулося запрошення першокурсників до студентського складу університету.
Цікава вступна лекція під назвою:„Таласотерапія, або здоров'я на березі моря” виступила доктор медичних наук Ганна Томчак.
Як і щороку, церемонію вшанував виступ хору "NON SERIO".
Бажаємо всім студентам першого курсу приємного навчання в нашому університеті, знайомств з чудовими людьми, отримання знань та жаги до досліджень!




