Ще більше юних гостей у нашій школі. Цього разу до нас завітали учні 3-го класу програми біології та хімії та випускний клас (з тією ж програмою) 15-ї загальноосвітньої школи в Гданську.
Ми підготували для молоді одночасно два семінари – один з косметології догляду за шкірою та один з фізіотерапії. Практичні вправи з правильного зняття макіяжу та догляду за шкірою проводилися в студії косметології догляду за шкірою в головному офісі WSZ у Гданську під керівництвом магістра мистецтв Пауліни Хощ.
Семінару передувала лекція доктора Анни Камм про правильний догляд за молодою шкірою, жменька цінних знань для кожного підлітка.
Тим часом, у кампусі B, у студії масажу та мануальної терапії, відбувся семінар з лімфодренажу в онкологічній фізіотерапії, який вела Адріанна Гнітецька, магістр фізіотерапії. Зустріч розпочалася з лекції Бартоша Вільчинського, магістра фізіотерапії, на тему ”Фізіотерапевт – найкраща професія у світі!”.”
Після занять студентам провели екскурсію університетом, вони дізналися про терміни та процедури вступу, а також охоче ставили запитання щодо можливостей навчання в нашому університеті. Щиро дякуємо за чудову зустріч.
