Лекція доктора Катажини Жилки для старшокласників, 27 лютого 2024 р.

Університет охорони здоров'я завжди зосереджувався на освіті та залученні громади до пропаганди здорового способу життя. 🥑🏃‍♀️
Саме тому, коли одна з ґданських середніх шкіл звернулася до нас з проханням про підтримку в навчанні молоді здоровому харчуванню, ми були дуже раді виконати це прохання.
У нашому університеті відбулася спеціальна лекція доктора Катажини Жилки, координатора програми «Дієтетика», метою якої було висвітлити вплив харчування не лише на наше здоров’я, але й на успішність та стан шкіри. 🥗
Учасники дізналися, які продукти слід включати до свого щоденного раціону, щоб покращити не лише ефективність роботи мозку під час навчання, але й стан шкіри. 
Після лекції наші гості мали можливість відвідати спеціалізовані лабораторії нашого університету.
Дякуємо всім вам за активну участь у цьому унікальному заході та бажаємо плідного навчання! Запрошуємо вас на майбутні зустрічі для молоді, присвячені сприянню здоров’ю. 
Прокрутити вгору