Навчання самооборони

7 листопада в Університеті здоров'я відбувся тренінг з самооборони для жінок, який проводили тренери клубу тхеквондо AN-DO.

Наші студенти з ентузіазмом відпрацьовували удари руками та ногами, а також маневри ухилення. Майже двогодинне тренування дозволило учасникам опанувати основи подолання небезпечних ситуацій.

Прокрутити вгору