Перша лекція в рамках проекту "Школа здоров'я"

21 лютого 2024 року (середа) відбулася перша лекція, організована Університетом охорони здоров'я в Гданську для Культурно-освітнє об'єднання „Активний старший” в рамках проекту „Школа здоров’я”.
Лекцію на тему „Роль фізичної активності у профілактиці здоров’я та благополуччі” прочитала докторка Беата Рого, викладачка WSZ.
Ми хочемо подякувати старшокласникам за їхню численну присутність та інтерес до обговорюваної теми.
Ми сподіваємося, що наша зустріч надихнула учасників запровадити у своєму житті додаткові заняття з настанням весни, які є основоположними для підтримки гарного стану тіла та розуму.
Проєкт „Школа здоров’я” відбувається кожної третьої середи місяця за адресою вул. Пілотів, 3, у Гданську-Заспі.
Попереду на нас ще багато цікавих та натхненних зустрічей.
Прокрутити вгору