Майстер-класи для молоді – Виготовлення мила лабораторними методами

14 грудня 2021 року ми запросили учнів Бленської гімназії в Ковале до Університету здоров'я в Гданську. У класі панувала святкова атмосфера, оскільки темою було виробництво мила в лабораторії. Студенти могли покращити смак свого мила обраними ароматами. Старшокласники виконували спеціально підготовлені інструкції, що дозволило їм відчути себе студентами Університету охорони здоров’я в Гданську.
 
Заняття проводила д-р Юстина Громадзька, представник ректора з питань практичної освіти.
Прокрутити вгору